Míchání barev

V naší prodejně v Českých Budějovicích nabízíme kompletní sortiment zboží pro profesionály, ale také pro ostatní zákazníky.

U nás si můžete nechat namíchat barvu nejen na svůj automobil, ale mícháme laky také na motocykly, terénní vozidla, lodě, nákladní automobily a další průmyslové použití.

Naplníme spreje odstínem dle potřeb zákazníka, dovedeme zohlednit také stárnutí laků. V případě, že chce zákazník opravit lak na svém vozidle, stříkací pistolí jsme schopni mu nabídnout autolaky již od 0,1 l, a to v jakémkoli odstínu, stejně jako u spreje. Drobné opravy můžeme provést přímo na místě, popřípadě provedeme opravu laku přímo v naší lakovně.

Spektrometr Automatchic 3Přesný odstín jsme schopni zjistit pomocí nejmodernějšího Spektrometru.

Rádi našim zákazníkům pomůžeme se správným výběrem vhodných materiálů včetně množství a jejich správného použití.

Pro zákazníky, kteří si svá vozidla upravují, jsme schopni vytvořit vlastní speciální recepturu laku.

V našem obchodě naleznete vše, co potřebujete pro opravu laku na svém vozidle – tmely, plniče, vrchní čiré laky, spreje, brusné materiály, leštěnky na zašlý lak, brusné pasty, brusné podložky, lepicí pásky krepové, oboustranné, konturovací, špachtle pro tmelení, stříkací pistole v různých cenových relacích, nástřiky na spodky vozidel, ochranu dutin, prahů, hadice, rychlospojky, široký výběr sprejů a mnoho dalšího.

Ukázka vzorníku barev na motocykly