Lakování

Nabízíme autolakýrnické a průmyslové lakování

Lakovací kabina BlowthermNabízíme Vám kompletní autolakýrnické práce a průmyslové lakování přímo v naší lakovně. Nabízíme rovněž expresní opravu autolaku.

Naše lakovna je vybavena lakovací kabinou Blowtherm o délce 16m, takže se zabýváme lakováním nejen karoserií osobních vozů a veteránů.

Provádíme i drobné autokarosářské práce, lakování nákladních vozidel, průmyslových zařízení – např. lakování MDF, výrobního zařízení, strojů, lakování nábytkových dílců, garážových vrat, kuchyňských linek, okenních rolet, plastových oken, lakovaných skel.

Zabýváme se také lakováním laminátů, plastů a dalších materiálů, které lakujeme do různých odstínu podle vzorníku RAL, NCS a barev dle vlastního výběru.

pistoleU průmyslového lakování nabízíme široké spektrum různých kvalit od matů, polomatů, až po pololesky, lesky v několika stupních glossu.

V naší autolakovně máme mnoho profesionálů, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti lakýrnictví, proto jsme schopni Vaši zakázku s nejvyšší kvalitou zpracovat a následně vyhotovit.

Naší hlavním cílem je zejména osobní přístup, kvalita a rozumná cena. Nejlepším důkazem jsou naši spokojení zákazníci, kteří se k nám s důvěrou vracejí. Pokud je i Vaše vozidlo poškozeno dohodněte si na tel. C.777 635 201 svou návštěvu. Naleznete v nás spolehlivého partnera na více než jen jednu opravu.

Ukázka práce naší lakovny

Ukázka průmyslového lakování

Ukázka lakování přístrojové desky

Oprava autosedačky

Ukázka drobné lokální opravy

Viz také stránky: